5-KOMOROWY Deceuninck Zendow
profile o stonowanej bieli i obniżonej konstrukcji profili.

Łagodnie zaokrąglone krawędzie oraz unikatowa symetria profilu Deceuninck typ Zendow sprawiają, że okna wyglądają pięknie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku i doskonale komponują się z każdym stylem architektonicznym.

 

Projektantom nowego systemu profili okiennych Deceuninck Zendow wyznaczono cele: cisza, harmonia, prostota, niwelacja zbędnych elementów.

 

 

Okna Deceuninck Zendow wyróżnia obniżona konstrukcja profili (70 mm), Projektantom systemu udało się zwiększyć sztywność i wytrzymałość okna, równocześnie minimalizując powierzchnię PCW w oknie, zwiększenie powierzchni szyby, a co za tym idzie - zwiększenie ilości światła dostającego się do wnętrza. Dzięki 70 mm wysokości profilu umożliwiającej stosowanie pakietów szybowych o grubości do 41 mm oraz uszczelce TPE tworzącej idealną powierzchnię styku ze skrzydłem i ościeżnicą, okna zen dow tworzą wyjątkową barierę dźwiękową. Dzięki 5 komorowej konstrukcji nowy system spełnia najsurowsze wymagania dotyczące izolacyjności termicznej.
Wraz z systemem zen dow Deceuninck wprowadza nowy odcień bieli zgodny z kolorem RAL 9016. Jest on delikatny i stonowany. Natomiast unikalna symetria profilu sprawia, że okna wyglądają pięknie zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz. Łagodne zaokrąglenia profilu doskonale dopasowują się do każdego stylu architektonicznego

OFERTA:  Informacje Ogólne | Okna PCV 3 komorowe | Okna PCV 5 komorowe