3-KOMOROWY Mondial
profile o wyjątkowej bieli

System 3-komorowy Mondial , wyróżnia się wśród profili innych producentów dzięki unikatowej czystości koloru.

Charakterystyczna dla tej serii intensywna biel profili oraz wyjątkowo gładka i lśniąca powierzchnia utrzymuje się niezmiennie przez cały okres użytkowania okna.

System Mondial 2000/Standard pozwala spełnić nawet najbardziej wyrafinowane wymagania.

 

Duże, gładkie płaszczyzny profili sprawiają, że utrzymanie okien w czystości jest łatwiejsze niż dotychczas.

W oknach z profili 3-komorowych Deceuninck Mondial skrzydło zachodzące na ościeżnicę 9 mm zwiększa szczelność zamkniętego okna gwarantując optymalną izolację termiczną i akustyczną. Jest to profil dostosowany do polskich warunków klimatycznych jednocześnie spełniający najsurowsze wymagania i normy europejskie. Znany niemal w całej Europie, wszędzie jest synonimem najwyższej jakości i najdoskonalszej bieli.

 

 

Foliowanie
Profile Deceuninck mogą być także pokrywane akrylową folią odporną na promieniowanie UV. Ten sposób nadawania koloru daje możliwość uzyskania wyglądu naturalnego lub polakierowanego drewna bez potrzeby okresowej renowacji

 

DecorocR
DecorocR jest opatentowaną metodą lakierowania profili PVC pozwalającą uzyskać kolory w szerokiej skali barw RAL. Ten unikatowy proces malowania profili nadaje ich powierzchni łagodny, matowo-satynowy wygląd z delikatną fakturą.

Nie tylko szyba odpowiada za to, czy okno zapewnia odpowiednią izolację termiczną. Profile Deceuninck Mondial 2000 zachodzą na siebie aż 9 mm i posiadają podwójne uszczelnienie, dzięki czemu gwarantują, że ciepło pozostanie w domu, wilgoć nie dostanie się do wnętrza a latem zapewniają przyjemny chłód w mieszkaniu.

 

OFERTA:  Informacje Ogólne | Okna PCV 3 komorowe | Okna PCV 5 komorowe